Aktualności

2022-01-17

Zajęcia w szkole dziś odwołane ze względu na silny wiatr

Ze względu na warunki atmosferyczne w tym silny wiatr oraz kierując się bezpieczeństwem uczniów zajęcia w trybie stacjonarnym zostają dziś odwołane. Dzieci zostają w domach, a autobusy szkolne dziś nie kursują. Obowiązuje tryb zdalnej nauki. Za problemy z tym związane przepraszamy.

2022-01-14

Otwieramy nasze szkolne archiwa z lat 90'

Kochani, zbliża się 30. Finał WOŚP, z tej okazji wraz z Panem Bolesławem postanowiliśmy otworzyć jego archiwa, w których trzyma perełki plastyczne z lat 90' oraz pierwszych lat nowego tysiąclecia. Część z tych prac będzie można licytować podczas 30 finału WOŚP - 30 stycznia 2022 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku.

2022-01-13

Otrzymaliśmy wysokiej klasy piłki do gry w "siatkę"

W miesiącach wrzesień-listopad 2020 roku w naszej szkole były prowadzone zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w ramach projektu pn. „Aktywność sportowa fajna sprawa ale ważna jest prosta postawa". Zajęcia te zachęciły uczniów do regularnej aktywności fizycznej, jak również kształtowały podstawowe nawyki ruchowe związane z prawidłową postawą ciała.

2022-01-13

Po raz kolejny wspieramy WOŚP

Poczuj się jak odkrywca nieznanych lądów. Dyrekcja szkoły ufundowała globus z podświetlaną mapą naszej błękitnej planety. Zależy nam, aby uczniowie eksplorowali nowe przestrzenie, przekraczali swoje możliwości oraz odkrywali talenty. Pamiętajcie, że życie może być fascynującą przygodą. Chcemy również, aby młodzież pamiętała o swoim najbliższym kulturowym sąsiedztwie. Dlatego do globusa dołączamy również atrakcyjne publikacje na temat historii regionu i kultury Kaszub.

2022-01-05

Uczniowie wracają do nauki stacjonarnej od 10 stycznia

Przed chwilą zakończyła się konferencja Ministra Zdrowia, na której poinformował on, że uczniowie wracają do nauki stacjonarnej  na terenie szkoły od 10 stycznia 2022 roku.

2022-01-04

7 stycznia 2022 roku dniem wolnym! - Szkoła będzie zamknięta

7 stycznia 2022 roku dniem wolnym! - Szkoła będzie zamknięta

2021-12-20

Podsumowanie Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek 2021

W ostatni dzień przed zdalnym nauczaniem, 17 grudnia 2021, w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Organizatorkami konkursu były Ewa Wrońska, Aleksandra Brzeźnicka oraz Joanna Bieniek.

2021-12-20

Awaria zasilania energetycznego w miejscowości Wicko

Awaria zasilania energetycznego w miejscowości Wicko