Wigilia klasowa w IIIA

Uczniowie klasy IIIA zasiedli do stołu wigilijnego, który przepięknie przygotowali wspaniali Rodzice, za co pięknie dziękujemy! Był barszczyk z uszkami, perogi z kapustą i grzybkami, wspaniałe wypieki, a nawet babeczki specjalnie dedykowane dla wszystkich uczestników naszej Wigilii.

Świąteczne pozdrowienia od kl. IVA

Ze świątecznym pozdrowieniem od kl IVA!

Pada śnieg, suną sanki,

jest renifer i bałwanki.

Śnieżki z nieba spadają,

życzenia zdrowych świąt składają.

Niech te święta będą wyjątkowe,

a prezenty odlotowe!

2023-12-26

Zadania do rozwiązania w rytmie kalendarza adwentowego w klasie IIA

Uczniowie klasy IIA od pierwszego grudnia odkrywali każdego dnia nowe zadanie w kalendarzu adwentowym. Zadania były różne: praktyczne, techniczne, uczuciowe i symboliczne... Każde wykonane z radością i zaangażowaniem.

2023-12-26

Świąteczny klimat zawitał też na lekcje języka angielskiego. Merry Christmas Everyone!

2023-12-26

Dzieci ze świetlicy wręczyły świąteczne upominki i złożyły życzenia pracownikom szkoły

Świąteczny czas, prezentów czas... Skromne, ale z serca płynące życzenia wraz z upominkiem pracownikom szkoły przekazały dzieci ze świetlicy wraz z upominkiem.

2023-12-24

Gościnne zajęcia biblioteczne dla uczniów z Maszewka w naszej szkolnej bibliotece

We wtorek, 19 grudnia 2023, gościliśmy w naszej szkolnej bibliotece uczniów kl. szóstej i siódmej Szkoły Podstawowej w Maszewku. Nastolatki z Maszewka zwiedziły przestrzeń naszej biblioteki, łącznie z przytulną "Narnią" - czytelnią, a także Mediateką, której zasoby wzbudzły duże zainteresowanie gości.

Warsztaty z ekipą "Sztuka Kuka" z Gdyni

Dziś naszą szkołę odwiedziła warsztatowa ekipa "Sztuka Kuka" z Gdyni. Uczniowie klas młodszych pod nadzorem pani Beaty Cartaillac oraz jej męża wykonywali piękne świąteczne gadżety, wykorzystując ciekawe techniki plastyczne. Było miło i kreatywnie. Dziękujemy!

2023-12-24

Spotkanie wigilijne z Rodzicami w klasie IIIB połączone z Jasełkami oraz Mikołajem

W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne z Rodzicami w klasie IIIB połączone z Jasełkami oraz Mikołajem.

2023-12-24

Nasza szkoła zebrała 1232 Talenciaki!

Wybraliśmy zestaw 10 piłek do gier zespołowych dla zawodników o różnym poziomie zaawansowania. Zestaw ten sprawdzi się zarówno podczas treningów, jak i rekreacyjnych rozgrywek.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i Przyjaciołom naszej szkoły za tak duże zaangażowanie w tę akcję!

2023-12-24

Dary od nasze szkolnej społeczności pojechały do schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa

Pan Łukasz Nowotka, psycholog szkolny przekazał zebrane przez nas dary do schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa. Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.

2023-12-21

Pizzę z… kręgielnią  proszę!

Czy można połączyć pizzę z kręglami i kręgle z pizzą? Oczywiście! Przekonali się o tym starsi uczniowie naszej szkoły, głównie siódmo- i ósmoklasiści, którzy w czwartek, 14 grudnia, wybrali się do „Centrum U7” w Gdańsku. Skorzystaliśmy z dwóch możliwości oferowanych przez „U7” jednocześnie: kiedy jedna grupa grała w kręgle, druga przebywała w pizzerii. Później nastąpiła zamiana.

Mikołajkowe Spotkanie w SP Wicko, 15 grudnia 2023

Ach co to był za wieczór…. Cudowne występy naszych uczniów, kawiarenka przepysznych ciast i kiermasz wspaniałych ozdób świątecznych. A to wszystko w radosnej, świątecznej atmosferze.

2023-12-18

Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!

Ośmioosobowa reprezentacja dziewcząt i chłopców SP Wicko wzięła udział w zawodach badmintona zorganizowanych przez SP w Łebie. Oprócz uczniów z Łeby i Wicka, w zawodach rywalizowali również uczniowie z Maszewka. Poszczególne mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym " w czterech kategoriach wiekowych (po 6 zawodników w danej kategorii).

Jadłospis 18.12 - 21.12.2023

Jadłospis może ulec zmianie.

2023-12-15

Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"

"Kajtek Czarodziej" to nowy film w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz na podstawie klasycznej powieści baśniowej autorstwa Janusza Korczaka. Uczy tolerancji i pokazuje, że największą w życiu każdego człowieka magią jest wzajemne zrozumienie i miłość, a nie czary.