2023-02-01

Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału, którego hasłem było „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!", 16. naszych uczniów zbierało datki na rzecz Fundacji WOŚP. Inni wolontariusze to uczniowie ze szkół w Maszewku i Szczenurzy oraz kilka osób już pełnoletnich, którzy kiedyś również byli uczniami naszej szkoły.

2023-01-30

Dary dla naszej szkoły z Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne

Podczas ferii zimowych Fundacja Lęborskie Hospicjum Stacjonarne przekazała Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku dary w postaci audiobooków z bajkami terapeutycznymi oraz gadżetami promującymi budowę nowego Hospicjum w Lęborku.

2023-01-30

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu naszych uczniów podczas WOŚP 2023 w GOKiS-ie w Wicku

Występ Zuzanny Pobudkiewicz z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Marta Kobiela - instrumenty klawiszowe, Dmytro Marchenko - gitara basowa, Maciej Kiercul - gitara rytmiczna, Piotr Fugiel - kierownik zespołu, gitara klasyczna.
2023-01-13

Spotkania z rodzicami podsumowujące wyniki nauczania w I semestrze 2022/23 już za nami!

W czwartek, 12 stycznia 2023, w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku odbyły się spotkania z rodzicami podsumowujące wyniki nauczania w I semestrze uczniów w kl. I-III i IV-VIII. Najpierw rodzice wszystkich uczniów spotkali się z Dyrekcją SP Wicko w małej sali gimnastycznej i zapoznali się z działaniami, akcjami, konkursami, uroczystościami i innymi imprezami, które jesienią i zimą odbyły się w naszej szkole.

2023-01-13

Nasi uczniowie wystartowali w konkursie "Mathman"

W środę, 11 stycznia 2023, w SP Wicko odbył się etap szkolny I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mathman”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Redkowicach. Konkurs podzielony był na trzy kategorie wiekowe - uczniowie z klas I-II, IV-VI i VII- VIII.

2023-01-12

Świetna zabawa podczas musicalu w GOKiS-ie

W środę, 11 stycznia 2023, uczniowie klas I-V SP Wicko przybyli na zaproszenie miejscowego GOKiS-u na salę widowiskową, by wspólnie uczestniczyć w ekologicznym widowisku muzycznym pt. "Frania Recykling, cztery żywioły i ekodancing".

2023-01-09

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku zaprasza na ferie zimowe!

Dwa tygodnie pełne zabawy, gier i innych atrakcji czeka na dzieci i młodzież z Gminy Wicko w miejscowym Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Wszystko to z powodu zbliżających się wielkimi krokami ferii zimowych (16-20 stycznia 2023).

2023-01-09

Nasi wolontariusze nie przestają działać!

W I semestrze roku szkolnego 2022/2023 wolontariusze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku bardzo zaanagażowali się w pomoc czworonogom mieszkającym w schroniskach. Udało się zebrać sporo zapasów dla psów i kotów, czego dowodem są zdjęcia :)

Uwaga! Spektakl muzyczny dla uczniów I-V w środę, 11.01.2023

W środę, 11.01.2023, w GOKiS-ie w Wicku odbędzie się ekologiczny spektakl muzyczny pt. "Frania Recykling, cztery żywioły i ekodancing", który rozpoczyna się o godzinie 10:00.

2023-01-02

Noworoczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Szkolnej w Wicku

Dziś (04.01.2023) w Bibliotece Szkolnej w Wicku podsumowaliśmy stary rok i weszliśmy w kolejny 2023 z nowymi pomysłami na to, co i jak czytać. Miłośnicy literatury oraz komiksu również i tym razem nie zawiedli i na pierwszym w tym roku kalendarzowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki zarekomendowali kilka książek i komiksów, a także film na podstawie litreratury, które warto przeczytać i zobaczyć.

2022-12-30

Uwaga! Od 1 stycznia 2023 ulegają zmianie ceny za obiad w stołówce szkolnej

Szanowni Państwo,

informujemy, że wraz z rozpoczęciem nowego roku, czyli od 1 stycznia 2023 ulegają zmianie stawki obiadowe w stołówce szkolnej.

2022-12-26

Zapraszamy do obejrzenia w Galerii zdjęć fotorelacji z Wigilii klasowych

Zapraszamy do obejrzenia w Galerii zdjęć fotorelacji z Wigilii klasowych.