Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku

Dzień Patrona SP Wicko już za

 

 

 

Aktualności

2024-05-22

Jadłospis 20.05. - 24.05.2024

Jadłospis  20.05. - 24.05.2024

Jadłospis może ulec zmianie.

2024-05-16

Nasza placówka dołączyła do programu „Szkoła w Porządku” na portalu marki Ubrania do Oddania

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza placówka dołączyła do programu „Szkoła w Porządku” na portalu marki Ubrania do Oddania. Celem programu jest wsparcie placówek edukacyjnych na terenie całej Polski. Program polega na BEZPŁATNEJ wysyłce niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów, które zostaną zamienione na złotówki i pomogą nam we wsparciu naszej placówki i podopiecznych. Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

2024-05-15

Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów 14 - 15 - 16 maja 2024

We wtorek, 14 maja 2024, rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów. Pierwszy dzień sprawdza wiedzę naszych uczniów z zakresu języka polskiego. Drugi dzień w całości należy do królowej nauk, matematyki. Natomiast język angielski będzie rządził w ostatnim dniu egzaminacyjnym. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich naszych uczniów z klasy VIIIA!

2024-05-14

Podsumowanie konkursu plastycznego o Bolku i Lolku w Bibliotece Szkolnej w Wicku

W czasie obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2024 w Bibliotece Szkolnej w Wicku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na ulepienie postaci Bolka i Lolka dla uczniów klas I-IV SP Wicko. Honorowy patronat nad imprezą objęło Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.

2024-05-14

Zapraszamy do udziału w konkursie "Krajobraz Odnawialnych Źródeł Energii"

Gmina Wicko ogłasza konkurs plastyczny pod nazwą "Krajobraz Odnawialnych Źródeł Energii". Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w klasach I - IV SP i polega na stworzeniu pracy plastycznej dowolną techniką na temat otaczających nas odnawialnych źródeł energii. 

2024-05-14

Zapraszamy do udziału w Turnieju Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii

Zapraszamy do udziału w Turnieju Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii.

 

2024-05-10

I Gminna Olimpiada Matematyczna Przedszkolaków

W dniu dzisiejszym, tj. 9 maja 2024, została przeprowadzona I Gminna Olimpiada Matematyczna Przedszkolaków, zorganizowana przez Przedszkole Gminne w Charbrowie pod patronatem honorowym Wójta Gminy Wicko. W olimpiadzie udział wzięły dzieci 6-letnie z przedszkoli z Wicka, Charbrowa i oddziałów przedszkolnych w Szczenurzy i w Maszewku.

2024-05-10

Jadłospis 13.05. - 17.05.2024

Jadłospis 13.05. - 17.05.2024

Jadłospis może ulec zmianie.

2024-05-10

Przedszkolaki z Wicka i Charbrowa odwiedziły naszą szkolną bibliotekę

W ramach trwającego teraz Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odwiedziły nas przedszkolaki. W Bibliotece Szkolnej w Wicku zwiedziły pomieszczenia biblioteczne i obejrzały część naszych zbiorów, ale przede wszystkim wysłuchały opowieści o jednej z najpopularniejszych polskich dobranocek o Bolku i Lolku. Dzięki współpracy z Muzeum Dobranocek w Rzeszowie na holu bibliotecznym dzieciaki mogły zwiedzić naszą wystawę o sympatycznych urwisach z wieczorynki. Dotykały i przeglądały eksponaty: figurki, skarpetki, płyty winylowe, karty i książki z Bolkiem i Lolkiem.

Farma Alexa - Pierwszy w Polsce Rolniczy Park RozrywkiWięcej
Sea Park to pierwszy w Polsce park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, jak również kulturą i historią regionu Pomorza.Więcej
Łeba Park - Rodzinny Park RozrywkiWięcej

Przejdź do góry strony