Majowe święta już za

Herb Polski

grafika: https://www.szkolawicko.pl/files/Herb_Polski.svg

2023-12-21

Pizzę z… kręgielnią  proszę!

Czy można połączyć pizzę z kręglami i kręgle z pizzą? Oczywiście! Przekonali się o tym starsi uczniowie naszej szkoły, głównie siódmo- i ósmoklasiści, którzy w czwartek, 14 grudnia, wybrali się do „Centrum U7” w Gdańsku. Skorzystaliśmy z dwóch możliwości oferowanych przez „U7” jednocześnie: kiedy jedna grupa grała w kręgle, druga przebywała w pizzerii. Później nastąpiła zamiana.

Mikołajkowe Spotkanie w SP Wicko, 15 grudnia 2023

Ach co to był za wieczór…. Cudowne występy naszych uczniów, kawiarenka przepysznych ciast i kiermasz wspaniałych ozdób świątecznych. A to wszystko w radosnej, świątecznej atmosferze.

2023-12-18

Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!

Ośmioosobowa reprezentacja dziewcząt i chłopców SP Wicko wzięła udział w zawodach badmintona zorganizowanych przez SP w Łebie. Oprócz uczniów z Łeby i Wicka, w zawodach rywalizowali również uczniowie z Maszewka. Poszczególne mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym " w czterech kategoriach wiekowych (po 6 zawodników w danej kategorii).

Jadłospis 18.12 - 21.12.2023

Jadłospis może ulec zmianie.

2023-12-15

Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"

"Kajtek Czarodziej" to nowy film w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz na podstawie klasycznej powieści baśniowej autorstwa Janusza Korczaka. Uczy tolerancji i pokazuje, że największą w życiu każdego człowieka magią jest wzajemne zrozumienie i miłość, a nie czary.

2023-12-14

Uczniowie klasy IIIA wspólnie z rodzicami przygotowali stroiki na świąteczny kiermasz

Uczniowie klasy IIIA wspólnie z rodzicami przygotowali wspaniałe stroiki z przeznaczeniem na świąteczny kiermasz, który odbędzie się już w piątek, 15 grudnia 2023 w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy Mamom za pomoc i zapraszamy wszystkich na kiermasz!

2023-12-14

Uczniowie klasy VIIa i VIIIa na lekcji języka niemieckiego wykonali kartki świąteczne i wysłali je do zaprzyjaźnionej z SP Wicko szkoły w Grabowcu obok Zamościa

"Ludzie listy piszą, zwykłe, polecone..."

Czy współcześnie również?

Uczniowie klasy VIIa i VIIIa na lekcji języka niemieckiego wykonali kartki świąteczne, piękne, kolorowe, które z Wicka poleciały aż do... Grabowca, niedaleko Zamościa.

2023-12-14

„Historia Polski w obrazach Jana Matejki" - wystawa i zajęcia historyczne w Bibliotece Szkolnej w Wicku w ramach obchodów Roku Matejki w Polsce

Dzięki nawiązaniu współpracy Biblioteki Szkolnej w Wicku z warszawskim Instytutem Papieża Jana Pawła II do naszej biblioteki zawitała w grudniu okolicznościowa wystawa plansz przedstawiająca najważniejsze dzieła malarskie Jana Matejki – jednego z patronów roku 2023.

2023-12-10

Jadłospis 11.12 - 15.12.2023

Jadłospis może ulec zmianie.