Aktualności

2021-11-18

Próbne egzaminy klas ósmych już za nami

Próbne egzaminy klas ósmych już za nami

2021-11-17

Organizujemy "Rodzinny Kiermasz Świąteczny" przed naszą szkołą!

Szanowni Państwo,

W imieniu Wójta Gminy Wicko, Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Wicku oraz własnym mam zaszczyt zaprosić Państwa na "Rodzinny Kiermasz Świąteczny". Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia (niedziela) w godzinach od 11.00 do 14.00 na parkingu bezpośrednio przed wejściem do szkoły w Wicku. Zachęcam mieszkańców z terenu całej gminy do odwiedzenia naszych stoisk gastronomicznych, na których będzie można znaleźć m.in.: pierogi, wędzonki świąteczne, żurek, grochówkę, barszcz, frytki, pyszne ciasta, ciepłą kawę, herbatę oraz kakao.

2021-11-16

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku z Kancelarii Prezydenta za Narodowe Czytanie 2021

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku z Kancelarii Prezydenta za Narodowe Czytanie 2021

2021-11-16

Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów!

15 listopada 2021 roku reprezentacja chłopców z naszej szkoły wzięła udział w półfinale wojewódzkim w unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju, który odbył się w Wejherowie, wzięły udział cztery najlepsze drużyny z powiatów wejherowskiego (SP-8 Wejherowo), puckiego (SP Starzyno), kartuskiego (SP Tuchlino) oraz lęborskiego (SP Wicko).

2021-11-14

Udział naszych uczniów w ogólnopolskiej akcji: „Mamy Niepodległą! 2021”

Udział naszych uczniów w ogólnopolskiej akcji: „Mamy Niepodległą! 2021”

2021-11-12

Nasza szkoła w jesiennej stylizacji

Nasza szkoła w jesiennej stylizacji

2021-11-11

Wieczornica Niepodległościowa w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu już za nami

Wieczornica Niepodległościowa w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu już za nami

2021-11-10

Escape Room w szkole w w Wicku z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Escape Room w szkole w w Wicku z okazji Narodowego Święta Niepodległości

2021-11-10

Kotylionowe przygotowania do Dnia Niepodległości

Kotylionowe przygotowania do Dnia Niepodległości

2021-11-10

Uroczystości związane z rocznicą 11 listopada

10 listopada w przeddzień 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości cała szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji #Szkoła do hymnu. Wszystkie oddziały zostały podzielone na dwie grupy i o różnych porach uczniowie odśpiewali 4 zwrotki hymnu narodowego. Odbyło się również uroczyste podniesienie flagi państwowej. Zapraszamy dziś na godzinę 17.00 do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu na uroczystą wieczornicę w wykonaniu między innymi naszych uczniów.

2021-11-09

Wyprawki czytelnicze dla pierwszaków SP Wicko rozdane!

Wyprawki czytelnicze dla pierwszaków SP Wicko rozdane!