Aktualności

2022-03-08

Nasza szkoła pięknieje

Kolejna sala została odmalowana. Tym razem sala historyczna nr 23. Pojawił się również "nowy" Poczet Królów Polski na bocznej ścianie. Realizujemy w dalszym ciągu działania, których celem jest regularne odnawianie gabinetów lekcyjnych i ich doposażenie. 

2022-03-08

Wyprawka szkolna dla dzieci z Ukrainy

W związku z obecną sytuacją na Ukrainie przyjmujemy uczniów do naszej szkoły na wniosek rodzica z terenów objętych działaniami wojennymi. Urząd Gminy w Wicku na tzw. dobry start w naszej szkole postanowił ufundować tym dzieciom wyprawkę szkolną zawierająca m.in. plecak, strój gimnastyczny, zeszyty, piórnik, kredki, farbki i wiele innych.

2022-03-06

Informacje o zapisaniu dziecka do szkoły z terenu Ukrainy

Інформація про зарахування дитини до школи з України
2022-02-26

Pomagamy Ukrainie!

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Lęborku w związku z sytuacją na Ukrainie oraz wytycznymi, które zostały przygotowane przez Polski Czerwony Krzyż w Polsce podejmuje realne działania na terenie Powiatu Lęborskiego.

2022-01-29

Ważne informacje

Uprzejmie informuję, że klasa 7B, 7C,4A oraz 8C miała kontakt z osobą z wynikiem pozytywnym. Na uczniów zostaje nałożona kwarantanna do środy włącznie. Co oznacza, że od chwili obecnej dzieci nie mogą wychodzić z domu i spotykać się z osobami trzecimi. Uczniowie w pełni zaszczepieni (po 14 dniach od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki)
oraz ozdrowieńcy mają tylko dozór.

2022-01-26

Zdalna edukacja dla klas 5-8 aż do 27 lutego

Szanowni Państwo,

Rozporządzenie zostało podpisane i zamieszczone dziś popołudniu aby dyrektorzy szkół mogli się z nim zapoznać. Tak więc co z niego wynika.

2022-01-19

Nasi absolwenci osiągają wysokie wyniki w nauce w szkołach ponadpodstawowych

Otrzymać taki list gratulacyjny to miód na serce chyba każdego Dyrektora. Cieszy nas fakt, że nasi absolwenci osiągają wysokie wyniki w nauce po opuszczeniu naszych murów szkolnych. Oczywiście to zasługa naszej profesjonalnej kadry pedagogicznej. Dziękujemy Pani Dyrektor Katarzynie Wach - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku za tak miłe słowa uznania oraz całej Radzie Pedagogicznej lęborskiego ogólniaka nr 1.

2022-01-17

Zajęcia w szkole dziś odwołane ze względu na silny wiatr

Ze względu na warunki atmosferyczne w tym silny wiatr oraz kierując się bezpieczeństwem uczniów zajęcia w trybie stacjonarnym zostają dziś odwołane. Dzieci zostają w domach, a autobusy szkolne dziś nie kursują. Obowiązuje tryb zdalnej nauki. Za problemy z tym związane przepraszamy.