2021-10-23

2021-10-22

Szkolny Dzień Komiksu - 22.10.2021 - galeria zdjęć

2021-10-20

Mistrzowie świata z odwiedzinami w naszej szkole

20 października 2021 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy trening z piłki siatkowej dla naszych uczniów. Wyjątkowy gdyż prowadzony przez wieloletnich zawodników reprezentacji Polski w piłce siatkowej: Daniel Pliński (obecny trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej - mężczyzn do 21 roku życia) oraz Marcin Mika.

2021-10-20

Zdjęcia grupowe uczniów z zawodnikami reprezentacji Polski w piłce siatkowej

Zdjęcia grupowe uczniów z zawodnikami reprezentacji Polski w piłce siatkowej.

2021-10-20

Tuwim dla dzieci - czytamy poezję naszym pierwszakom

2021-10-20

Uczniowie kl. IVA poznawali historię komiksów

2021-10-19

"Operacja Człowiek w Czerni" - nasi czwartoklasiści czytali dziecięcy kryminał w ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek"

2021-10-18

Szkołę w Wicku odwiedzą reprezentanci Polski w piłce siatkowej! Pliński, Wika oraz Prus

W tą środę o godz. 11.15 trener reprezentacji Polski mężczyzn w siatkówce do lat 21 poprowadzi bezpłatne zajęcia z naszymi uczniami! Towarzyszyć mu będzie Marcin Wika (reprezentant Polski).

2021-10-18

Wizyta kl. IB i IIB w Manufakturze Słodyczy w Łebie

2021-10-16

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

15 października 2021 roku w naszej szkole świętowaliśmy obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji zorganizowane zostały dwie uroczyste akademie dla uczniów klas 1-3 oraz 4-8. Obie akademie prowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Joanna Jurewicz oraz Adrianna Lubińska.

2021-10-16

Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Zmiana zasad i wytycznych!

Uprzejmie informujemy, że zmieniły się wytyczne i zasady wsparcia dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym na korzyść mieszkańców. Szczegóły na stronie gminy Wicko.

2021-10-13

Niezapomniana literacka przygoda z pisarką Katarzyną Keller

W środowe przedpołudnie, tuż przed świętem Dnia Edukacji Narodowej 2021, Katarzyna Keller, pomorska pisarka dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przeprowadziła warsztaty literackie dla uczniów z klas II-III SP Wicko. Dwie osobne grupy drugo- i trzecioklasistów przez jedną godzinę miały szansę wziąć udział we wspólnych zabawach literackich, pobudzających kreatywność i wyobraźnię dzieci.

2021-10-13

Zajęcia warsztatowe kl. V i VI SP Wicko w ramach ogólnopolskiego projektu „Muzeum w pudełku. Miasteczko Malki”

2021-10-12

"Pan Tadeusz" i poetyckie nokturny w roli głównej podczas spotkania klasy VIIIB w ramach Nocy Bibliotek

2021-10-12

Projekt żeglarski przeznaczony dla naszej młodzieży - są jeszcze wolne miejsca!

Szkoła w Wicku została partnerem europejskiego projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 "Pomorskie Żagle wiedzy". Projekt ten skierowany jest do dzieci i młodzieży z klas IV-VII. Celem projektu jest integrowanie grupy poprzez ciekawe zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, Projekt nastawiony jest na kształtowanie kluczowych kompetencji w ramach szeroko rozumianej edukacji morskiej i żeglarskiej.