Majowe święta już za

Herb Polski

grafika: https://www.szkolawicko.pl/files/Herb_Polski.svg

Wycieczka klas drugich do Parku Ewolucji w Sławotówku

We wtorek, 13 czerwca 2023, uczniowie klas drugich odbyli wycieczkę do Parku Ewolucji w Sławotówku. Dzięki wizycie w Parku dzieci przeniosły się miliony lat wstecz, do początków istnienia na ziemi, do czasów człowieka pierwotnego czy do Starożytnego Egiptu. Odbyły również podwodną podróż wirtualnym batyskafem, która dostarczyła mnóstwo emocji. Dzień był pełen wrażeń i wspaniałej wspólnej zabawy.

Czerwcowa wycieczka kl. IIIB do Łeby

Poniedziałek, 12 czerwca 2022, zaczęliśmy od wycieczki klasowej do Łeby. W planie słońce, moc atrakcji i dobrego humoru. Oto nasza prawie wakacyjna fotorelacja!

Kaszubska wycieczka do Chmielna

Kolejnych przygód czas! Grupa ucząca się języka kaszubskiego z klas VII - VIII brała udział w trzydniowym wypoczynku w Chmielnie. Zwiedzanie, troszkę nauki, relaks, pogaduszki - to wszystko czekało na naszych uczniów.

2023-06-18

Wycieczka do Warszawy klas ósmych - krótka relacja z ostatniego dnia pobytu w stolicy

To już ostatni dzień naszej wycieczki, nie mówimy żegnaj Warszawo, bo zapewne tu jeszcze wrócimy. Ostatnim punktem wycieczki było Centrum Naukowe Kopernik, czas miło i "experymentalnie" spędzony. Szczęśliwi i zmęczeni wracamy do domu.

2023-06-18

Wycieczka do Warszawy klas ósmych - krótka relacja z trzeciego dnia pobytu w stolicy

Halo, halo - tu Warszawa! Nasz dzień zaczęliśmy wizytą w Wilanowie, gdzie zobaczyliśmy pałac oraz przepiękne ogrody. Następnie udaliśmy się na starówkę, aby podziwiać wnętrza Zamku Królewskiego. Ostatnim punktem dnia był przejazd warszawskim metrem na Pragę do hotelu. A teraz relaks i odpoczynek...

2023-06-18

Wycieczka do Warszawy klas ósmych - krótka relacja z drugiego dnia pobytu w stolicy

Przed wami najświeższe wieści ze stolicy!

We  Warszawa!

Kolejny dzień przygód za nami. Dzisiaj odwiedziliśmy Łazienki Królewskie, podziwialiśmy panoramę miasta z 30. piętra - czyli z Pałacu Kultury i Nauki.

2023-06-18

Wycieczka do Warszawy klas ósmych - krótka relacja z pierwszego dnia pobytu w stolicy

Wycieczka do Warszawy klas ósmych

Pierwszy dzień wycieczki za nami, pełen wrażeń i emocji! Pogoda dopisała, humory również. Teraz czas na odpoczynek i regenerację - jutro kolejne przygody:)

2023-06-18

Nowe książki w naszej bibliotece w języku ukraińskim - dziękujemy Fundacji Edukacja dla Demokracji

W Bibliotece Szkolnej w Wicku przyjęliśmy piękne książkowe dary od Fundacji Edukacja dla Demokracji. Są to książki dla dzieci i młodzieży w języku ukraińskim. Gorąco dziękujemy Fundacji!

2023-06-09

Ważna informacja w sprawie dnia 9 czerwca 2023

Szanowni Państwo, Rodzice i Nauczyciele,

informuję, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r., paragraf 5., ustęp 5. oraz na podstawie Zarządzenia nr SP-S.0141.11.2023 z dnia 23 maja 2023 r.

ustalam dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

piątek, 9 czerwca 2023.