Majowe święta już za

2023-06-23

Wakacyjne życzenia od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP Wicko

2023-06-23

Informacja w sprawie organizacji 23 czerwca 2023 - uroczystego zakończenia roku szkolnego 2022/2023

Uroczysty apel dla wszystkich klas SP Wicko odbędzie się w dużej sali gimnastycznej o godz. 8.00 rano.

W dniu zakończenia roku szkolnego odwozy będą o godzinie 11.00, zaraz po rozdaniu świadectw. Tego dnia nie ma obiadów w stołówce. W tym dniu działają świetlice szkolne do godz. 15.45. Prosimy Rodziców o wcześniejszą informację do wychowawców, czy opieka w świetlicy będzie wtedy potrzebna.

2023-06-22

Wyjazd kl. VIIa i VIa oraz grupy uczniów z Ukrainy do Warszawy – realizacja II edycji projektu „Razem odkrywamy żydowską historię i kulturę”

W dniu 19.06.2023 uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wicku, tj. kl. VIIa oraz VIa, wraz ze swoimi ukraińskimi kolegami, wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Wyjazd odbył się w ramach II edycji projektu „Razem odkrywamy żydowską historię i kulturę”, skierowanego do młodzieży polskiej i ukraińskiej. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Fundacja „Forum Dialogu”, która zorganizowała i sfinansowała naszą wycieczkę.

2023-06-22

Kolejny raz wsparliśmy czworonogi ze schroniska w Małoszycach

Kończąc rok szkolny 2022/2023, przekazaliśmy na rzecz schroniska w Małoszycach potrzebne artykuły dla zwierząt. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. W szczególności składamy podziękowania byłemu uczniowi naszej szkoły, Panu Markowi Wiśniewskiemu oraz klasie IIIb.

2023-06-21

Wydawanie wyników egzaminu kl. VIII

Informujemy, że 6 i 7 lipca w sekretariacie szkoły w godz. 9.00 - 13.00 będą wydawane wyniki egzaminów klas ósmych SP Wicko.

2023-06-20

Nasi sportowcy i wuefiści wyróżnieni na uroczystym podsumowaniu powiatowego szkolnego współzawodnictwa sportowego w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lęborku

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. We wtorek, 20 czerwca 2023, w lęborskim "Mechaniku" odbyło się podsumowanie powiatowego szkolnego współzawodnictwa sportowego w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2022/2023. Impreza odbyła się pod patronatem starosty lęborskiego, Pani Alicji Zajączkowskiej.

2023-06-19

Relacja z Gminnej Gali Sportu Szkolnego - nasi uczniowie zebrali laury

W piątek, 16 czerwca 2023, w GOKiS-ie w Wicku odbyła się Gminna Gala Sportu Szkolnego. Podczas tej uroczystości podsumowano biegi o Grand Prix Gminy Wicko oraz wyróżniono uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą gminę w zawodach sportowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

2023-06-19

Forum "Dialogu" zorganizowało wycieczkę do Warszawy dla uczniów z kl. VI i VII SP Wicko

Uczniowie z klasy VIIa oraz VIa SP Wicko wraz ze swoimi ukraińskimi kolegami wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany w ramach drugiej edycji projektu „Razem odkrywamy żydowską historię i kulturę”, skierowanego do młodzieży polskiej i ukraińskiej. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Fundacja "Forum Dialogu", która w pełni sfinansowała naszą wycieczkę.

2023-06-18

Pierwszaki w Funlandii - Dmuchanym Parku Rozrywki w Łebie

Uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Funlandia - Dmuchany Park Rozrywki pt. "Nasz wymarzony park rozrywki". Wprawdzie nie udało nam się wygrać, ale otrzymaliśmy nagrodę pocieszenia w postaci 90 min. szaleństwa w tym dmuchanym parku.