Egzamin ósmoklasisty już za

Źródło fot.: Image by katemangostar on Freepik

2023-06-18

Wycieczka do Warszawy klas ósmych - krótka relacja z pierwszego dnia pobytu w stolicy

Wycieczka do Warszawy klas ósmych

Pierwszy dzień wycieczki za nami, pełen wrażeń i emocji! Pogoda dopisała, humory również. Teraz czas na odpoczynek i regenerację - jutro kolejne przygody:)

2023-06-18

Nowe książki w naszej bibliotece w języku ukraińskim - dziękujemy Fundacji Edukacja dla Demokracji

W Bibliotece Szkolnej w Wicku przyjęliśmy piękne książkowe dary od Fundacji Edukacja dla Demokracji. Są to książki dla dzieci i młodzieży w języku ukraińskim. Gorąco dziękujemy Fundacji!

2023-06-09

Ważna informacja w sprawie dnia 9 czerwca 2023

Szanowni Państwo, Rodzice i Nauczyciele,

informuję, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r., paragraf 5., ustęp 5. oraz na podstawie Zarządzenia nr SP-S.0141.11.2023 z dnia 23 maja 2023 r.

ustalam dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

piątek, 9 czerwca 2023.

2023-06-07

Redakcja @oldpress opisała naszą wycieczkę do Warszawy :)

Czerwcowa wycieczka kl. IA i IIIA do Costerina Park

Z początkiem czerwca klasa Ia oraz IIIa odwiedziły niezwykłe miejsce. W tych wyjątkowo sprzyjających warunkach naturalnych gościliśmy w Costerina Park w Kościerzynie. Od przekroczenia progu parku do samego wyjścia nasz czas był wypełniony atrakcjami.

2023-06-07

Wycieczka klas VIII SP Wicko do Warszawy rozpoczęta!

I wyruszyli…

Z samego rana, 7  czerwca 2023, uczniowie klas ósmych rozpoczęli podróż do Warszawy. Życzymy udanej podróży i wielu niezapomnianych i pozytywnych wrażeń. Wyjazd zorganizowany i ufundowany przez Gminę Wicko.

2023-06-06

Jadłospis 05-07.06.2023

Jadłospis może ulec zmianie.

2023-06-02

Obchody Dnia Dziecka w szkole w Wicku - 2 czerwca 2023

Dzień Dziecka to jedna z ulubionych imprez przez naszych uczniów. Zwłaszcza jeśli jest połączony z Dniem Sportu, co daje gwarancję zdrowego i aktywnego odpoczynku od nauki na kilka tygodni przed rozdaniem świadectw.  Od wielu lat możemy liczyć na wsparcie i pełne zaangażowanie w organizację Dnia Dziecka ze strony Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku. Nie inaczej było w tym roku.

2023-06-02

Program Dnia Dziecka - 2 czerwca 2023 (piątek)

DZIEŃ DZIECKA - 02.06.23 (piątek)

Dzień Dziecka, którego głównym organizatorem jest Rada Rodzicow przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku,  będzie miał charakter sportowo-rekreacyjny, a więc uczniów chcących wziąć w nim udział obowiązuje strój i obuwie sportowe.

Start w poszczególnych konkurencjach jest dobrowolny. Każdy uczestnik może startować w dowolnej liczbie konkurencji, a dla zwycięzców w poszczególnych konkursach przewidziane są drobne, symboliczne nagrody rzeczowe.