Egzamin ósmoklasisty już za

Źródło fot.: Image by katemangostar on Freepik

Natalia Rzepka zajęła III miejsce w Konkursie Słowińskiego Parku Narodowego

Kolejny już raz zostaliśmy zaproszeni do udziału w konkursie, organizowanym przez Słowiński Park Narodowy w ramach obchodów Dnia Ochrony Morza Bałtyckiego, który przypada 22 marca. Konkurs odbywa się dwuetapowo, czyli 1. etap na terenie naszej szkoły,  a 2. etap w Muzeum SPN w Czołpinie. Zasady są niezmienne od 12 lat.

2023-04-24

Akcja Charytatywna “Dla Konrada”

W dniach 18 i 19 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz Charytatywny, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i szkolny wolontariat. Celem kiermaszu było zebranie środków dla Konrada Kaczmarka - chłopca, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną: mutację genu MARk2, autyzm i epilepsję. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej.

Świetny występ naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

21 kwietnia 2023, pod patronatem wydawnictwa Macmillan, w Szkole Podstawowej nr 3 w Lęborku odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament.

2023-04-24

Udział naszych uczniów w Międzyszkolnych Obchodach Światowego Dnia Ziemi w Leśnicach

21 kwietnia 2023 klasy I a, II b i III b SP Wicko zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich do Leśnic na uroczyste obchody Międzyszkolnego Światowego Dnia Ziemi. Celem obchodów było: wspieranie działań i możliwości twórczych uczniów w zakresie zagadnień dotyczących ekologii, kształtowanie wrażliwości uczniów na potrzebę dbania o naszą planetę Ziemię, uwrażliwianie dzieci na zagrożenia i potrzeby Ziemi.

Spotkanie klas ósmych SP Wicko z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy

W czwartek, 20 kwietnia 2023, w malej sali gimnastycznej SP Wicko odbyło się spotkanie klas ósmych z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy.

Finał projektu czytelniczego "Piątkowe Książki" w kl. VIA

W czwartek, 20 kwietnia 2023, w Bibliotece Szkolnej w Wicku razem z kl. VIA podsumowaliśmy projekt czytelniczy "Piątkowe Książki". Co tydzień w lutym i marcu szóstoklasiści przychodzili do biblioteki, wypożyczali książki, które nie były szkolnymi lekturami, i na tej podstawie tworzyli zakładki, pisali recenzje przeczytanych utworów i wypełniali indywidualne karty projektu.

Jadłospis 24 - 28 kwietnia 2023

Jadłospis może ulec zmianie.

2023-04-20

Urszula Wolańska reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Cewicach

W czwartek, 20 kwietnia 2023, Urszula Wolańska z kl. VA uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Cewicach. Tym razem nie udało się zwyciężyć. Spróbujemy za rok.

2023-04-20

Klasy V-VIII SP Wicko wzięły udział w pogadance przeprowadzonej przez funkcjonariuszkę Policji z Wydziału do Spraw Nieletnich w Lęborku i dzielnicową Posterunku Policji w Łebie

19 kwietnia 2023 w naszej szkole funkcjonariuszka Policji z Wydziału do Spraw Nieletnich w Lęborku oraz dzielnicowa Posterunku Policji w Łebie przeprowadziły pogadankę z młodzieżą klas V-VIII na temat odpowiedzialności karnej nieletnich w związku z cyberprzemocą oraz zachowaniami świadczącymi o demoralizacji.