2022-02-26

Pomagamy Ukrainie!

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Lęborku w związku z sytuacją na Ukrainie oraz wytycznymi, które zostały przygotowane przez Polski Czerwony Krzyż w Polsce podejmuje realne działania na terenie Powiatu Lęborskiego.

2022-01-29

Ważne informacje

Uprzejmie informuję, że klasa 7B, 7C,4A oraz 8C miała kontakt z osobą z wynikiem pozytywnym. Na uczniów zostaje nałożona kwarantanna do środy włącznie. Co oznacza, że od chwili obecnej dzieci nie mogą wychodzić z domu i spotykać się z osobami trzecimi. Uczniowie w pełni zaszczepieni (po 14 dniach od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki)
oraz ozdrowieńcy mają tylko dozór.

2022-01-26

Zdalna edukacja dla klas 5-8 aż do 27 lutego

Szanowni Państwo,

Rozporządzenie zostało podpisane i zamieszczone dziś popołudniu aby dyrektorzy szkół mogli się z nim zapoznać. Tak więc co z niego wynika.

2022-01-19

Nasi absolwenci osiągają wysokie wyniki w nauce w szkołach ponadpodstawowych

Otrzymać taki list gratulacyjny to miód na serce chyba każdego Dyrektora. Cieszy nas fakt, że nasi absolwenci osiągają wysokie wyniki w nauce po opuszczeniu naszych murów szkolnych. Oczywiście to zasługa naszej profesjonalnej kadry pedagogicznej. Dziękujemy Pani Dyrektor Katarzynie Wach - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku za tak miłe słowa uznania oraz całej Radzie Pedagogicznej lęborskiego ogólniaka nr 1.

2022-01-17

Zajęcia w szkole dziś odwołane ze względu na silny wiatr

Ze względu na warunki atmosferyczne w tym silny wiatr oraz kierując się bezpieczeństwem uczniów zajęcia w trybie stacjonarnym zostają dziś odwołane. Dzieci zostają w domach, a autobusy szkolne dziś nie kursują. Obowiązuje tryb zdalnej nauki. Za problemy z tym związane przepraszamy.

2022-01-14

Otwieramy nasze szkolne archiwa z lat 90'

Kochani, zbliża się 30. Finał WOŚP, z tej okazji wraz z Panem Bolesławem postanowiliśmy otworzyć jego archiwa, w których trzyma perełki plastyczne z lat 90' oraz pierwszych lat nowego tysiąclecia. Część z tych prac będzie można licytować podczas 30 finału WOŚP - 30 stycznia 2022 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku.

2022-01-13

Otrzymaliśmy wysokiej klasy piłki do gry w "siatkę"

W miesiącach wrzesień-listopad 2020 roku w naszej szkole były prowadzone zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w ramach projektu pn. „Aktywność sportowa fajna sprawa ale ważna jest prosta postawa". Zajęcia te zachęciły uczniów do regularnej aktywności fizycznej, jak również kształtowały podstawowe nawyki ruchowe związane z prawidłową postawą ciała.

2022-01-13

Po raz kolejny wspieramy WOŚP

Poczuj się jak odkrywca nieznanych lądów. Dyrekcja szkoły ufundowała globus z podświetlaną mapą naszej błękitnej planety. Zależy nam, aby uczniowie eksplorowali nowe przestrzenie, przekraczali swoje możliwości oraz odkrywali talenty. Pamiętajcie, że życie może być fascynującą przygodą. Chcemy również, aby młodzież pamiętała o swoim najbliższym kulturowym sąsiedztwie. Dlatego do globusa dołączamy również atrakcyjne publikacje na temat historii regionu i kultury Kaszub.