2021-11-06

Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece Szkolnej w Wicku znów w akcji!

2021-11-06

„Lem Express”, czyli quiz o życiu i twórczości Stanisława Lema w wykonaniu szóstoklasistów SP Wicko

2021-11-06

Zobaczcie występ naszych uczniów - zapraszamy na tegoroczną Wieczornicę z okazji 11 listopada do GOKiS-u

2021-11-01

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – podsumowanie obchodów w Bibliotece Szkolnej w Wicku

Wspólne czytanie "Dziadów" z klasami starszymi w Bibliotece Szkolnej w Wicku

2021-10-30

Wystawa na parterze SP Wicko, przygotowana przez dzieci i młodzież ze szkół podstawowych w Gminie Nowa Wieś Lęborska w ramach konkursu "Eko-cudaki"

Wystawa na parterze SP Wicko, przygotowana przez dzieci i młodzież ze szkół podstawowych w Gminie Nowa Wieś Lęborska w ramach konkursu "Eko-cudaki"

2021-10-30

Zajęcia regionalne w bibliotece szkolnej o dawnych przedmiotach dnia codziennego naszych przodków

Zajęcia regionalne w bibliotece szkolnej  o dawnych przedmiotach dnia codziennego naszych przodków

Jesienne zajęcia w plenerze IIIB

Klasa IIIB na jesiennych zajęciach

2021-10-28

Uczniowie trenowali pod okiem mistrza świata!

28 października 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku prelekcję sportową w tym zajęcia praktyczne z uczniami klas czwartych prowadził Marcin Prus - siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski. Na wstępie dzieci obejrzały animację pt. "Jak zostać mistrzem Polski w piłce siatkowej". Filmik opowiadał o spełnianiu marzeń przez małego orzełka - Kubusia, który dzięki ciężkiej pracy oraz wewnętrznej motywacji zostaje przyjęty do kadry narodowej.

2021-10-28

Eliminacje gminne w Unihokeja

26 października w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje w unihokeja dziewcząt i chłopców. Zawody te były bardzo udane dla uczniów z naszej szkoły. Dziewczęta młodsze i chłopcy młodsi w ramach "Igrzysk Dzieci" pewnie pokonali swoje koleżanki i kolegów  z SP Szczenurze, zdobywając tym samym awans do zawodów powiatowych.

2021-10-23

Dzień Komiksu w SP Wicko - relacja z imprezy

Dzień Komiksu w SP Wicko - relacja z imprezy

2021-10-22

Szkolny Dzień Komiksu - 22.10.2021 - galeria zdjęć

2021-10-20

Mistrzowie świata z odwiedzinami w naszej szkole

20 października 2021 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy trening z piłki siatkowej dla naszych uczniów. Wyjątkowy gdyż prowadzony przez wieloletnich zawodników reprezentacji Polski w piłce siatkowej: Daniel Pliński (obecny trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej - mężczyzn do 21 roku życia) oraz Marcin Mika.

2021-10-20

Zdjęcia grupowe uczniów z zawodnikami reprezentacji Polski w piłce siatkowej

Zdjęcia grupowe uczniów z zawodnikami reprezentacji Polski w piłce siatkowej.