Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Wszystkim paniom w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia. Wiele radości, uśmiechu na twarzy i spełnienia najskrytszych marzeń. Bez Was drogie Panie świat nie mógłby się kręcić. Zgodnie z sentencją: "Kobieta po prostu widzi rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie zauważyć" - Paulo Coelho

2022-03-08

Pierwsze dary dla Ukrainy wyruszyły spod naszej szkoły

Dziś wyruszyła od nas ze szkoły pierwsza transza darów dla ludności ukraińskiej uciekającej z terenów, na których toczą się bestialskie działania wojenne. Dary zostały przekazane na ręce prezesa Polskiego Czerwonego Krzyża w naszym regionie.

Nasza szkoła pięknieje

Kolejna sala została odmalowana. Tym razem sala historyczna nr 23. Pojawił się również "nowy" Poczet Królów Polski na bocznej ścianie. Realizujemy w dalszym ciągu działania, których celem jest regularne odnawianie gabinetów lekcyjnych i ich doposażenie.

2022-03-08

Wyprawka szkolna dla dzieci z Ukrainy

W związku z obecną sytuacją na Ukrainie przyjmujemy uczniów do naszej szkoły na wniosek rodzica z terenów objętych działaniami wojennymi. Urząd Gminy w Wicku na tzw. dobry start w naszej szkole postanowił ufundować tym dzieciom wyprawkę szkolną zawierająca m.in. plecak, strój gimnastyczny, zeszyty, piórnik, kredki, farbki i wiele innych.

2022-03-06

Informacje o zapisaniu dziecka do szkoły z terenu Ukrainy

Інформація про зарахування дитини до школи з України
2022-02-26

Pomagamy Ukrainie!

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Lęborku w związku z sytuacją na Ukrainie oraz wytycznymi, które zostały przygotowane przez Polski Czerwony Krzyż w Polsce podejmuje realne działania na terenie Powiatu Lęborskiego.

2022-01-29

Ważne informacje

Uprzejmie informuję, że klasa 7B, 7C,4A oraz 8C miała kontakt z osobą z wynikiem pozytywnym. Na uczniów zostaje nałożona kwarantanna do środy włącznie. Co oznacza, że od chwili obecnej dzieci nie mogą wychodzić z domu i spotykać się z osobami trzecimi. Uczniowie w pełni zaszczepieni (po 14 dniach od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki)
oraz ozdrowieńcy mają tylko dozór.

2022-01-26

Zdalna edukacja dla klas 5-8 aż do 27 lutego

Szanowni Państwo,

Rozporządzenie zostało podpisane i zamieszczone dziś popołudniu aby dyrektorzy szkół mogli się z nim zapoznać. Tak więc co z niego wynika.