Data: 25-02-2024

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną SP Wicko o wyróżnieniu Pani Renaty Juszczak, nauczycielki wychowania fizycznego w naszej szkole, Sportowym Laurem Powiatu Lęborskiego 2023 w kategorii - "Działacz Ostatniego Ćwierćwiecza". Wręczenie pamiątkowego dyplomu oraz statuetki odbyło się podczas uroczystej Gali Sportu Powiatu Lęborskiego, która odbyła się 24 lutego 2024 w Lęborskim Centrum Kultury "Fregata" w Lęborku. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Pani Renata Juszczak nagrodzona Sportowym Laurem Powiatu Lęborskiego 2023 w kategorii - "Działacz Ostatniego Ćwierćwiecza"!
Grafika 2: Pani Renata Juszczak nagrodzona Sportowym Laurem Powiatu Lęborskiego 2023 w kategorii - "Działacz Ostatniego Ćwierćwiecza"!
Grafika 3: Pani Renata Juszczak nagrodzona Sportowym Laurem Powiatu Lęborskiego 2023 w kategorii - "Działacz Ostatniego Ćwierćwiecza"!