Zwycięstwo naszych szczypiornistek w finale powiatowych rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Data: 02-03-2023

W czwartek, 02.03. 2023, w Lęborku odbył się finał powiatowych rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Bardzo udany występ w tych zawodach zaliczył zespół z naszej szkoły. Dziewczęta z Wicka w gronie czterech najlepszych zespołów powiatu lęborskiego zajęły pierwsze miejsce (wygrywając wszystkie mecze!!!). Turniej był bardzo wyrównany, startujące zespoły to mistrzynie poszczególnych gmin oraz miasta Lęborka. Cały zespół zagrał bardzo ambitnie, dobrze w obronie i w szybkim ataku. Najskuteczniejszą zawodniczką została Michalina Bąkała, która rzuciła najwięcej bramek. II miejsce w turnieju zajęły dziewczęta z SP nr 5 Lębork, III  - SP Cewice, IV - SP Garczegorze.

Pierwsze miejsce w zawodach powiatowych to duży sukces, wielkie gratulacje dla całego zespołu oraz opiekuna, Pani Renaty Juszczak.

Skład zespołu: Michalina Bąkała, Natalia Godula, Daryna Baliuk, Klaudia Kotłowska, Agata Klawikowska, Natalia Rzepka, Aleksandra Grzegorczyk, Marta Kobiela.

Dziewczyny, jesteście WSPANIAŁE!!!

(oprac. M.K.)

Zwycięska drużyna szczypiornistek SP Wicko 1
I miejsce w rozgrywkach powiatowych