Zakończenie Roku Szkolnego 2021\22 - Najważniejsze informacje

Data: 22-06-2022

Szanowni Państwo,

Już w najbliższy piątek 24 czerwca mamy zakończenie roku szkolnego 2021\22. Zgodnie z Państwa prośbami publikujemy najważniejsze informacje z nim związane.

Uczniowie tego dnia przychodzą ubrani odświętnie "na galowo". W czasie przebywania w szkole dzieci są pod opieką swoich wychowawców. Organizujemy 2 uroczyste akademie:

Pierwsza o godzinie 9.00 dla klas od I do VI na dużej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku.

Druga o godzinie 11.00 dla klas od VII do VIII na sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku.

Przywozy tego dnia normalnie, jak w roku szkolnym. Odwozy autobusami szkolnymi natomiast będą szybciej.

I tura odwozów o godzinie 10.30 we wszystkich kierunkach dla uczniów klas I-VI

II tura odwozów o godzinie 12.30 we wszystkich kierunkach dla uczniów klas VII-VIII

Ostatnie obiady w czwartek. Zachęcamy do udziału w mszy świętej z okazji "Zakończenia Roku Szkolnego" już dziś (środa) o godzinie 17.00 w kościele w Charbrowie.

Grafika 1: Zakończenie Roku Szkolnego 2021\22 - Najważniejsze informacje