Data: 22-01-2024

Śnieg i lód w klasie? Czemu nie! Uczniowie klasy IIa w ramach projektu "Otwórz się na naukę. Eksperymenty na cztery pory roku" badali dziś 3 stany skupienia wody i tworzyli sztuczny śnieg. Ależ było wesoło i biało wokoło!

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Zajęcia kl. IIA w ramach projektu "Otwórz się na naukę. Eksperymenty na cztery pory roku"
Grafika 2: Zajęcia kl. IIA w ramach projektu "Otwórz się na naukę. Eksperymenty na cztery pory roku"
Grafika 3: Zajęcia kl. IIA w ramach projektu "Otwórz się na naukę. Eksperymenty na cztery pory roku"