Worek medali dla naszej reprezentacji w IV Biegu o Grand Prix Gminy Wicko

Data: 14-05-2023

Bardzo udane występy zanotowała bardzo liczna 45-osobowa reprezentacja naszej szkoły w IV Biegu o Grand Prix Gminy Wicko. Bieg odbył się 12 maja 2023 na przyszkolnym boisku w Szczenurzy. Bardzo dobra organizacja zawodów, super pogoda, fajna trasa, medale, puchary, dyplomy, słodki poczęstunek - to wszystko podziałało motywująco na startujących zawodników. Uczniowie z SP Wicko zdobyli dosłownie "worek medali i pucharów", potwierdzając, że są dobrze przygotowani do tych zawodów i chętnie biorą w nich udział. Następny, piąty i już ostatni w tym roku szkolnym bieg odbędzie się 22 maja 2023.

Źródło fot. i info: FB SP Wicko

Grafika 1: Worek medali dla naszej reprezentacji w IV Biegu o Grand Prix Gminy Wicko
Grafika 2: Worek medali dla naszej reprezentacji w IV Biegu o Grand Prix Gminy Wicko
Grafika 3: Worek medali dla naszej reprezentacji w IV Biegu o Grand Prix Gminy Wicko