Data: 28-01-2024

Siema! Wolontariusze WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku gotowi do zbiórki podczas 32. Finał WOŚP:) Ta niesamowita akcja charytatywna łączy nas od lat! W tym roku zebrała się grupa 16. pozytywnie zakręconych uczniów SP Wicko, którym nie jest straszna praca wolontariacka w niedzielę. Pełni entuzjazmu już nie mogą się doczekać zbiórki! Przypominamy, że 28 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zapraszamy wszystkich hojnych ludzi z wielkim sercem do zagrania razem z nami!

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Wolontariusze WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku gotowi do zbiórki!
Grafika 2: Wolontariusze WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku gotowi do zbiórki!
Grafika 3: Wolontariusze WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku gotowi do zbiórki!
Grafika 4: Wolontariusze WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku gotowi do zbiórki!
Grafika 5: Wolontariusze WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku gotowi do zbiórki!