Witaj szkoło...Rozpoczęcie roku szkolnego!

Data: 02-09-2021

1 września 2021 w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021\2022. Z racji obostrzeń sanitarnych dyrekcja zarządziła trzy osobne akademie dla różnych grup wiekowych. W tym dniu nastąpiło również pasowanie pierwszoklasistów na uczniów szkoły. Pan dyrektor - Michał Sałata, w swoim przemówieniu przypomniał o konieczności przestrzegania procedur "covidowych". Z wielką radością powitał najmłodszych uczniów, rozpoczynających dopiero pierwszy etap edukacji.

- Po wakacyjnej przerwie stajemy u progu nowego roku szkolnego, pełni zapału, sił i pozytywnej energii. [...] Życzę wszystkim Uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, bezpieczny, ale i pracowity, bo tylko wtedy osiągniecie wiele sukcesów, a zdobyta wiedza wyda obfite plony ... - powiedział dyrektor.

Po skończonym apelu uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

dyplom i kubek
dzieci na apelu