Udział czwartoklasistów SP Wicko w pokazowych zajęciach tenisowych

Data: 22-10-2023

W poniedziałek, 16 października 2023, czwartoklasiści SP Wicko, wzięli udział w pokazowych zajęciach sportowych w naszej dużej sali gimnastycznej, promujących tenis ziemny w naszej szkole. Instruktorami prowadzącymi zajęcia tenisowe dla naszych uczniów, byli Pan Piotr Ernest oraz Pani Monika Formela - niedawni uczestnicy tenisowego turnieju wielobranżowego w Warszawie. Zajęcia tenisowe w Wicku odbyły się z wykorzystaniem sprzętu sportowego pozyskanego w ramach akcji "Dzieciaki do rakiet". Fotorelacja nie kłamie - zarówno duzi, jak i mali uczestnicy poniedziałkowych zajęć czerpali dużą frajdę podczas tenisowej zabawy. Przy okazji warto dodać, że zdjęcia oraz nagrania z treningu wykonali uczniowie klasy ósmej w ramach "Laboratoriów przyszłości".

oprac. tekstu Piotr Ernest, Magdalena Kubiak

fot. P. Ernest

Ekipa w komplecie
Pani Monika w mało znanej roli
Balon - najlepsza pomoc trenerska
Ujarzmiamy balony
Łyk teorii
Wzorcowy pokaz: Jak radzić sobie z piłką?
Poprawianie musi być!
Utrwalamy postawę
Wzorcowe zakończenie i w nagrodę trochę tego odbijania