Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data: 01-02-2023

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału, którego hasłem było „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!", 16. naszych uczniów zbierało datki na rzecz Fundacji WOŚP. Inni wolontariusze to uczniowie ze szkół w Maszewku i Szczenurzy oraz kilka osób już pełnoletnich, którzy kiedyś również byli uczniami naszej szkoły.

Po podliczeniu wszystkich puszek okazało się, że wolontariusze zebrali niebagatelną sumę 14.480,14 zł + waluty obce, tym samym pobijając rekord z zeszłego roku.

Najwięcej z naszej szkoły nazbierały:

Milena Mazur: 1454,54 zł.

Roksana Kwidzińska: 869,69 zł.

Jesteśmy niezmiernie dumni ze wszystkich naszych wolontariuszy, którzy - jak co roku - stanęli na wysokości zadania. Serdecznie dziękujemy także tym wszystkim, którzy dzielnie pomagali w liczeniu pieniędzy z puszek.

Nasi wolontariusze:

Aleksandra Klawikowska

Lena Mielewczyk

Agata Klawikowska

Sebastian Marcisz

Milena Mazur

Marta Kobiela

Aleksandra Grzegorczyk

Mikołaj Lewicki

Remigiusz Wroński

Marta Gryciuk

Michalina Bąkała

Zuzanna Wicka

Roksana Kwidzińska

Julia Nowak

Paulina Hertha

Gniewko Skrzyński

Dziękujemy bardzo również uczniom, którzy  - mimo, iż nie byli certyfikowanymi wolontariuszami - włączyli się w orkiestrowe działania poprzez pomoc w kwestowaniu oraz liczeniu pieniędzy z puszek:).

Są to: Szymon Burzyński, Michał Brzostkiewicz, Wiktor Ptak, Ewelina Lahs, Natalia Godula, Zuzanna Pobudkiewicz, Julia Gołąbowicz, Aleksandra Piotrowicz, Klaudia Bartelik.

info: Ewa Niemiec