Szkołę w Wicku odwiedzą reprezentanci Polski w piłce siatkowej! Pliński, Wika oraz Prus

Data: 18-10-2021
W tą środę o godz. 11.15 trener reprezentacji Polski mężczyzn w siatkówce do lat 21 poprowadzi bezpłatne zajęcia z naszymi uczniami! Towarzyszyć mu będzie Marcin Wika (reprezentant Polski).

Akademia Siatkówki Pliński&Wika zaprasza na lekcje pokazową siatkówki. Zajęcia pokazowe i lekcję nauki podstaw siatkówki poprowadzą mistrzowie Świata i Europy Daniel Pliński i Marcin Wika z Akademii Siatkówki. Prowadzący w sposób zabawowy zachęcą uczniów do zainteresowania się tą dyscypliną sportu. Po spotkaniu będzie można osobiście porozmawiać z naszymi mistrzami i zapisać się na zajęcia w Akademii, które są prowadzone w Łebie we wtorki i czwartki. Ponadto w przyszłym tygodniu 28 października odwiedzi naszą szkołę Marcin Prus, który zachęcać będzie do zapisania się do Gminnego Szkolnego Klubu Sportowego w Gminie Wicko. Nie może Was zabraknąć!
fot. sport.interia.pl
fot. wikipedia.pl