Świetny występ naszych uczniów w V Biegu o Puchar Wójta Gminy Wicko

Data: 22-05-2023

W poniedziałek, 22 maja 2023, w Szczenurzy odbył się ostatni V Bieg o Puchar Wójta Gminy Wicko. Nasi uczniowie przyzwyczaili nas do sukcesów w tych zawodach i podobnie jak w poprzednich biegach, nie zawiedli nas. Grono medalistów jest imponujące, nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Zawody przeprowadzone zostały przy pięknej, słonecznej pogodzie, tradycyjnie na najlepszych czekały medale, dyplomy i puchary. Zawody otworzył i życzył sukcesów wszystkim startującym Wójt Gminy Wicko, Dariusz Waleśkiewicz, jednocześnie zapraszając na podsumowanie końcowe pięciu biegów, które odbyły się w tym roku szkolnym. Podsumowanie odbędzie się 16 czerwca 2023 o godz. 10.00 w GOKiS-ie w Wicku.

Brawo, teraz czas na odpoczynek, później trening i od września zaczynamy kolejną edycję biegów, do której serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

V Bieg o Puchar Wójta Gminy Wicko