Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!

Data: 18-12-2023

Ośmioosobowa reprezentacja dziewcząt i chłopców wzięła udział w zawodowych badmintona zorganizowanych przez SP w Łebie. Oprócz uczniów z Łeby i Wicka, w zawodach rywalizowali również uczniowie z Maszewka. Poszczególne mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym " w czterech kategoriach wiekowych (po 6 zawodników w danej kategorii).

Najlepiej z naszych uczniów w kategorii chłopców młodszych zaprezentował się Wiktor Tandek zdobywca I miejsca, (wygrał wszystkie swoje gry). Bardzo dobre III miejsce w tej samej kategorii zajął Wiktor Czerwionka. Wśród dziewcząt młodszych II miejsce zajęła nasza najmłodsza i bardzo waleczna zawodniczka - Anna Wrońska. IV miejsce przypadło Nataszy Jańczuk. Oto wyniki dziewcząt starszych: Michalina Godula - IV miejsce, Adrianna Kozdrowska - V miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowali się również chłopcy starsi. Szymon Łagód zajął II miejsce, natomiast Jacek Lodziński - III. Brawo dla wszystkich startujących!

Zawody były bardzo dobrze zorganizowane, przebiegały w miłej świątecznej atmosferze, zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz statuetki.

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 2: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 3: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 4: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 5: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 6: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 7: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 8: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 9: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 10: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 11: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 12: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 13: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 14: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!
Grafika 15: Super występ naszych uczniów w świątecznym turnieju badmintona w Łebie!