Spotkanie członków DKK podsumowujące działania klubu w roku 2021

Data: 20-12-2021

W czwartek, 16 grudnia 2021, w Bibliotece Szkolnej w Wicku odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki, podsumowujące działania klubu w kończącym się właśnie roku kalendarzowym.

W spotkaniu wzięła udział spora grupa uczniów z kl. V, VI, VII i VIII. Jak na spotkanie miłośników literatury przystało, członkowie DKK SP Wicko byli nie tylko biernymi słuchaczami, ale współprowadzącymi dyskusję o książkach i komiksach.

Ponadto dwoje uczniów, Amelia Bikowska z kl. VA i Tomasz Goike z kl. VIIIB, z dumą zaprezentowało swoje prace plastyczne w stylu japońskich mang.

Katarzyna Chmielewska, Klaudia Suchodolska i Fabian Bikowski zaprezentowali już przeczytane przez nich nowości wydawnicze, które warto przeczytać.

Na koniec, pamiętając o nadchodzącym zdalnym nauczaniu, uczniowie zaopatrzyli się w spory zapas wypożyczeń na czas nadchodzących świąt. Tradycyjnie podsumowaliśmy ostatnie w tym roku spotkanie DKK wspólnym poczęstunkiem i noworocznymi życzeniami.

Grafika 1: Spotkanie członków DKK podsumowujące działania klubu w roku 2021
Grafika 2: Spotkanie członków DKK podsumowujące działania klubu w roku 2021