Rozpoczęcie roku szkolnego 2022-2023 - rozkład dowozów i odwozów

Data: 25-08-2022

Szanowni Państwo,

1 września 2022 roku rozpoczniemy nowy rok szkolny - 2022\2023. Zachęcamy Państwo do udziału wraz z dziećmi we mszy świętej w parafii pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca w Charbrowie o godzinie 8.00. Przedstawiciele z każdej klasy mogą przyjść bezpośrednio do kościoła pod opieką osoby dorosłej lub o 7.30 jest zbiórka przed szkołą - pojedziemy specjalnie wynajętym autobusem dzięki uprzejmości Rady Rodziców. Do szkoły na tą zbiórkę jak również na mszę dzieci muszą dostać się we własnym zakresie.

Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego dla klas 1-8 odbędzie się na dużej sali gimnastycznej w naszej szkole o godzinie 10.00. W tym wypadku oczywiście transport będzie zapewniony. Poniżej rozpiska godzinowa przyjazdów i odwozów tego dnia. Po apelu oczywiście dzieci udają się na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Podczas apelu dokonamy "pasowania na ucznia" naszych najmłodszych uczniów z klasy pierwszej. Wychowawcą klasy IA będzie Pani - Jowita Kuczyńska.

PRZYWOZY DO SZKOŁY NA APEL - 1 września 2022 roku

ODWOZY SPOD SZKOŁY PO APELU I SPOTKANIU Z WYCHOWAWCAMI - 1 września 2022 roku