Rozdanie nagród w Szkolnym Konkursie Literackim pod hasłem „Warto być patriotą”

Data: 08-06-2022

Podczas uroczystych obchodów Dnia Patrona w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku ogłosiliśmy wyniki i rozdaliśmy nagrody oraz wyróżnienia wszystkim uczestnikom tego konkursu. Literackie zmagania uczniów zorganizowano w ramach innowacji pedagogicznej nauczycieli - humanistów pn.  Szkolny Konkurs Literacki pod hasłem „Warto być patriotą”.

Oto wyniki:

3 równorzędne pierwsze nagrody: Katarzyna Chmielewska (VIIIC),Maksymilian Halas (VIIIA), Martyna Lodzińska (VIIIC), Adrianna Lubińska (VIIIC)

3 wyróżnienia: Klaudia Kotłowska (VIIC), Roksana Kwidzińska (VIIC), Jacek Lodziński (VIA), Julita Wiśniewska (VIIIC)

7 nagród rzeczowych  za udział: Michalina Bąkała (VIIC), Marta Gryciuk (VIIC) Sebastian Marcisz (VIIA), Lena Mielewczyk (VIIA), Natalia Rychert (VIIC)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Fundatorami nagród rzeczowych były instytucje z całego kraju:: Muzeum Historii Polski w Warszawie, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, MSZ, Instytut Literacki Adama Mickiewicza w Warszawie oraz wrocławski oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Gorąco dziękujemy!

oprac. M.K.

Szkolny Konkurs Literacki pod hasłem „Warto być patriotą”: - nagrodzeni uczniowie 1
Szkolny Konkurs Literacki pod hasłem „Warto być patriotą”: - nagrodzeni uczniowie 2