Relacja z Gminnej Gali Sportu Szkolnego - nasi uczniowie zebrali laury

Data: 19-06-2023

W piątek, 16 czerwca 2023, w GOKiS-ie w Wicku odbyła się Gminna Gala Sportu Szkolnego. Podczas tej uroczystości podsumowano biegi o Grand Prix Gminy Wicko oraz wyróżniono uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą gminę w zawodach sportowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W dwóch podsumowaniach brała udział liczna grupa uczniów z naszej szkoły. Gala była bardzo dobrze przygotowana, wyróżnieni sportowcy otrzymali dyplomy, statuetki, nagrody rzeczowe.

Gratulujemy naszym utalentowanym Sportowcom! Jesteśmy z Was dumni!

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Relacja z Gminnej Gali Sportu Szkolnego - nasi uczniowie zebrali laury
Grafika 2: Relacja z Gminnej Gali Sportu Szkolnego - nasi uczniowie zebrali laury
Grafika 3: Relacja z Gminnej Gali Sportu Szkolnego - nasi uczniowie zebrali laury