Powiatowe sukcesy sportowe naszych uczniów!

Data: 07-11-2021

Po udanych eliminacjach gminnych w unihokeja, nasi uczniowie zaliczyli również udany występ w zawodach powiatowych. Dziewczęta młodsze w ramach Igrzysk Dzieci zajęły III miejsce, natomiast chłopcy starsi w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyli Mistrzostwo Powiatu, pokonując szkoły z Nowej Wsi Lęborskiej, Cewic i Lęborka. Drużyna z Wicka reprezentować będzie powiat lęborski w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się w Wejherowie. Jest to duży sukces, wielkie gratulacje od całej społeczności naszej szkoły.

Drużyna dziewcząt: Pobudkiewicz Zuzanna, Rzepka Natalia, Godula Natalia, Rychert Natalia, Bąkała Michalina
Drużyna chłopców: Piotr Rakoczy, Krzysztof Krzyżanowski, Filip Żurawski, Tomasz Wroński, Remigiusz Wroński, Michał Popławski, Karol Leżański, Krzysztof Zieliński.
grupa dzieci
puchar