Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku z Kancelarii Prezydenta za Narodowe Czytanie 2021

Data: 16-11-2021

Wczoraj, tj. 15 listopada 2021 roku, do naszej szkoły przyszedł list od Pary Prezydenckiej RP z podziękowaniami za współorganizację w Gminie Wicko Narodowego Czytania komedii Gabrieli Zapolskiej "Moralność Pani Dulskiej". Wraz z listem z Kancelarii Prezydenta RP przysłany został tradycyjny upominek z dedykacją od Pary Prezydenckiej, czyli egzemplarz książki, którą czytano w tym roku w ramach ogólnopolskich obchodów Narodowego Czytania - tradycyjnie również w Wicku. Z serca dziękujemy za dobre słowo i pamiątkowe wydanie "Moralności pani Dulskiej", które od dziś można wypożyczać w naszej bibliotece:)

oprac. M.K.

fot. FB SP Wicko