Podziękowania dla Rodziców podczas apelu podsumowującego wyniki nauczania w I semestrze roku szkolnego 2022/2023

Data: 17-02-2023

Podczas apelu podsumowującego I semestr roku szkolnego 2022/2023 nie zabrakło też podziękowań dla Rodziców naszych uczniów. Pani Wicedyrektor w swoim przemówieniu skierowała do nich słowa wdzięczności:

Szanowni Rodzice,

pierwszy semestr roku szkolnego 2022/2023 już za nami. Pragnę gorąco podziękować za wysiłek, który wkładacie Państwo w wychowanie swoich dzieci – uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku. Matthew Jacobson stwierdził, że: „Za każdym dzieckiem, które wierzy w siebie, stoi rodzic, który uwierzył w nie jako pierwszy”. Dziękuję za to, że staracie się Państwo wyposażyć młode pokolenie w umiejętności niezbędne do właściwego funkcjonowania w gronie rówieśniczym, a także za to, że każdego dnia na nowo wskazujecie im świat wartości. Jestem dumna, że Wasze dzieci mogą reprezentować naszą placówkę w zawodach i konkursach. Dzięki wspólnemu wysiłkowi Rodziców i Nauczycieli uczniowie osiągają sukcesy.

Ogromnie cenię sobie dobre słowa, które od Państwa otrzymuję i z radością przekazuję je Gronu Pedagogicznemu. Kieruję do Was, Szanowni Rodzice, wyrazy wdzięczności za za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zaangażowanie, zrozumienie i gotowość współpracy. Dziękuję za inicjatywy składające się na budowanie pozytywnego wizerunku Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku.

Magdalena Bartelik
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy  w Wicku