Data: 01-06-2023

Jeszcze w maju do naszej szkoły dotarły podziękowania dla nauczycielek zespołu humanistycznego SP Wicko (Dorota Halas, Joanna Jagodzińska i Magdalena Kubiak) za przygotowanie naszych uczniów do konkursu literackiego "Legendy Błękitnej Krainy". Dziękujemy!

Grafika 1: Podziękowania dla nauczycielek zespołu humanistycznego SP Wicko za przygotowanie naszych uczniów do konkursu literackiego "Legendy Błękitnej Krainy"
Grafika 2: Podziękowania dla nauczycielek zespołu humanistycznego SP Wicko za przygotowanie naszych uczniów do konkursu literackiego "Legendy Błękitnej Krainy"