Podziękowania dla czytelników, aktywu bibliotecznego i członków DKK w Bibliotece Szkolnej w Wicku

Podsumowanie działań bibliotecznych w roku szkolnym 2022/2023

Data: 27-05-2023

W ostatni piątek maja w Bibliotece Szkolnej w Wicku odbyły się spotkania podsumowujące działania biblioteczne, czytelnicze i medialne w roku szkolnym 2022/2023. Już tradycyjnie, była to okazja do podziękowań i wręczenia nagród najlepszym czytelnikom, aktywowi bibliotecznemu oraz członkom Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego od wielu lat w naszej bibliotece.

Fundatorami nagród były: Instytut Książki w Warszawie oraz polskie wydawnictwa Kultura Gniewu, Waneko, Egmont, Zakamarki, Poradnia K i Bosz oraz Fundacji Burza Mózgów z Krakowa, którym bardzo dziękujemy za wsparcie.

Największe podziękowania należą się jednak naszym dzieciakom, tak licznie odwiedzającym, pomagającym i korzystającym z zasobów naszej szkolnej biblioteki:

całej klasie IIB, która ponownie otrzymała tytuł najlepiej czytającej klasy w roku szkolnym,

Pogotowiu Książkowemu oraz aktywowi bibliotecznemu,

wszystkim członkom DKK, zwłaszcza tegorocznym absolwentom SP Wicko.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

fot. Magdalena Kubiak, Mirosława Mordaszewska