Po raz kolejny wspieramy WOŚP

Data: 13-01-2022
Poczuj się jak odkrywca nieznanych lądów. Dyrekcja szkoły ufundowała globus z podświetlaną mapą naszej błękitnej planety. Zależy nam, aby uczniowie eksplorowali nowe przestrzenie, przekraczali swoje możliwości oraz odkrywali talenty. Pamiętajcie, że życie może być fascynującą przygodą. Chcemy również, aby młodzież pamiętała o swoim najbliższym kulturowym sąsiedztwie. Dlatego do globusa dołączamy również atrakcyjne publikacje na temat historii regionu i kultury Kaszub.

Zestaw składa się z:

- Podświetlany globus,
- Przewodnik turystyczny "Ziemia Lęborska",
 - Ilustrowany album o kulturze Kaszub.

Zestaw będzie można licytować 30 stycznia 2022 roku podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sztabie, który mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku. Zachęcamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w licytacji.
Grafika 1: Po raz kolejny wspieramy WOŚP