Data: 20-12-2022

Szanowni Państwo,

Po rozmowie z kierowcą i Panią Sekretarz Gminy informuję, że w związku z niebezpieczeństwem spowodowanym warunkami drogowymi i w w związku z bezpieczeństwem dzieci naszej szkoły autobusy dowożące uczniów do szkoły z rana nie będą jeździły.

W dniu dzisiejszym uczniowie, którzy dotrą do szkoły, będą mieli zorganizowane jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, czyli będą mieli zapewnioną opiekę. Jeżeli chodzi o odwozy, w zależności od ilości dzieci w szkole, poinformuję około godziny 12:00, czy odwozy będą uruchomione.

Wicedyrektor szkoły

Magdalena Bartelik

Grafika 1: Pilne! Dowozy do szkoły 20 grudnia 2022 z rana odwołane - dziś są zajęcia opiekuńczo-wychowawcze