Pan Bolek odchodzi na emeryturę po 31 latach pracy w szkole!

Data: 28-10-2022
Dziś po raz ostatni w naszej szkole prowadził swoje zajęcia Pan Bolesław Mielewczyk. Czterdzieści lat temu Pan Bolek po raz pierwszy podjął pracę zawodową, 31 lat pracował w murach Szkoły Podstawowej w Wicku jako nauczyciel plastyki oraz informatyki. Teraz trudno sobie wyobrazić naszą pracownię plastyczną bez Jego obecności.
Człowieka pamięta się dzięki wspólnie przeżytym chwilom. Drogi Bolku, dziękujemy, że byłeś z nami, dziękujemy za wspólnie spędzone lata pracy. Życzymy, abyś teraz mógł realizować swoje nie tylko artystyczne plany i marzenia w dobrym zdrowiu przez wiele, wiele spokojnych lat. Wraz z Twoim odejściem kończy się pewna epoka w naszej szkole. Zawsze mogliśmy na Tobie polegać i na Twoim dobrym słowie i sercu.

Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku
Grafika 1: Pan Bolek odchodzi na emeryturę po 31 latach pracy w szkole!
Grafika 2: Pan Bolek odchodzi na emeryturę po 31 latach pracy w szkole!
Grafika 3: Pan Bolek odchodzi na emeryturę po 31 latach pracy w szkole!