Otrzymaliśmy dyplom i podziękowania od organizatorów ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek" dla Biblioteki SP Wicko

Data: 22-12-2021

Tuż przed świętami dotarły do nas piękne słowa podziękowań od organizatorów "Nocy Bibliotek" w Polsce za udział Biblioteki Szkolnej w Wicku w tej akcji oraz zaangażowanie naszych uczniów i nauczycieli w imprezę promującą czytelnictwo wśród młodzieży. Jak możemy przeczytać w przesłanej wiadomości i na dyplomie:

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i twórczy udział Waszej biblioteki w tegorocznej, VII już Nocy Bibliotek pod hasłem "Czytanie wzmacnia".

Biblioteka Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku to wzmacniające miejsce, pokazujące moc literatury i siłę społeczności, które warto odwiedzać w dzień i w Noc Bibliotek.

Dyplom - podziękowanie za akcję "Noc Bibliotek" w Bibliotece Szkolnej w Wicku