Organizujemy "Rodzinny Kiermasz Świąteczny" przed naszą szkołą!

Data: 17-11-2021

Szanowni Państwo,

W imieniu Wójta Gminy Wicko, Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Wicku oraz własnym mam zaszczyt zaprosić Państwa na "Rodzinny Kiermasz Świąteczny". Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia (niedziela) w godzinach od 11.00 do 14.00 na parkingu bezpośrednio przed wejściem do szkoły w Wicku. Zachęcam mieszkańców z terenu całej gminy do odwiedzenia naszych stoisk gastronomicznych, na których będzie można znaleźć m.in.: pierogi, wędzonki świąteczne, żurek, grochówkę, barszcz, frytki, pyszne ciasta, ciepłą kawę, herbatę oraz kakao. Ponadto nie zabraknie stoisk z pięknymi dekoracjami świątecznymi oraz gier i zabaw sportowych z nagrodami. Tego dnia będzie można także zakupić żywą choinkę do domu na święta. Całość z pozyskanych datków  tego dnia będzie przeznaczona na cele statutowe Rady Rodziców z myślą o naszych uczniach. Zależy nam bardzo aby był wyczuwalny "świąteczny klimat" podczas całego wydarzenia. Dlatego też zapewnimy świąteczną oprawę muzyczną i będziemy śpiewać liczne piosenki świąteczne oraz pastorałki. Jeśli Państwo chcą pomóc nam w przebiegu i organizacji tego wydarzenia proszę o zgłoszenie się do "trójek klasowych" celem ustalenia formy pomocy. Liczymy na Państwa.

Tego dnia zapewnimy także transport z terenu całej gminy w postaci szkolnego autobusu. Szczegółowy harmonogram przywozów i odwozów zostanie podany na stronie szkoły w późniejszym terminie. Oczywiście wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

Z wyrazami szacunku,

Michał Sałata, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku.