Noworoczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Szkolnej w Wicku

Data: 02-01-2023

Dziś (04.01.2023) w Bibliotece Szkolnej w Wicku podsumowaliśmy stary rok i weszliśmy w kolejny 2023 z nowymi pomysłami na to, co i jak czytać. Miłośnicy literatury oraz komiksu również i tym razem nie zawiedli i na pierwszym w tym roku kalendarzowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki zarekomendowali kilka książek i komiksów, a także film na podstawie litreratury, które warto przeczytać i zobaczyć. Maja z kl. VII łączyła się z nami zdalnie, natomiast uczennice nie tylko czytające, ale też piszące własne książki z klas IV i VI - Dobrusia, Anielka i Liliana -  przyniosły swoje najnowsze teksty, okraszone dodatkowo własnoręcznie wykonaną grafiką. Tymczasem Ola z kl. VIIIA przyniosła niezwykle udaną swoją najnowszą grafikę, która zasiliła stałą ekspozycję w Narnii ilustracji wykonanych przez naszych najzdolnieszych ilustratorów w DKK. Najaktywniejsza w grupie ilustratorka - Amelka z kl. VI - pokazywała nam wszystkim przy tablicy, jak łatwo narysować twarz w stylu japońskich mang. Dyskusję kończyliśmy jak zwykle przy słodkim poczęstunku i filiżance herbaty. Odwiedził nas również wierny uczestnik Dyskusyjnego Klubu Książki, teraz już uczeń szkoły średniej, zeszłoroczny absolwent SP Wicko - Fabian. Następne spotkania DKK już po feria zimowych! Do zobaczenia i przeczytania:)

dkk - styczeń 2023 b
dkk - styczeń 2023 a