Nasze uczennice wśród zwycięzców ogólnopolskiego konkursu plastycznego w Rzeszowie!

Data: 23-03-2022

Natasza Jańczuk z kl. IVB oraz Anna Bladoszewska z kl. IIIA  znalazły się w gronie zwycięzców w ogólnopolskim konkursie plastycznym Muzeum Dobranocek w Rzeszowie pod nazwą „Nowe przygody bohaterów dobranocek”. Dziewczyny pracowały pod opieką merytoryczną naszego nauczyciela plastyki, Pana Bolesława Mielewczyka, który zgłosił prace uczniów SP Wicko do konkursu w Rzeszowie.

Teraz możemy podziwiać zwycięskie rysunki m. in. w galerii prac pokonkursowych na stronie rzeszowskiego muzeum:

Obie dziewczyny zostały nagrodzone przez Muzeum Dobranocek oraz przez naszego Pana Dyrektora.

Gorące gratulacje dla Natalii i Ani!

oprac. M.K.

Wręczenie nagród rzeczowych laureatkom konkursu w gabinecie Pana Dyrektora SP Wicko
Nagrodzona praca Nataszy Jańczuk z kl. IVB
Nagrodzona praca Anny Bladoszewskiej z kl. IIIA