Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku

Data: 17-10-2023

Duży sukces naszej drużyny w sztafetowych biegach przełajowych! Chłopcy młodsi w ramach Igrzysk Dzieci zajęli II miejsce w zawodach na szczeblu powiatowym. Sztafeta składała się z 6 zawodników, każdy z nich miał do przebiegnięcia dystans 800 m. Trasa była dość wymagająca, wyznaczona duktami leśnymi. Nasi uczniowie walczyli do samego końca, co się opłaciło, ponieważ na ostatniej zmianie wyprzedzili drużynę z Lęborka. Zwycięzcami zawodów została szkoła z Nowej Wsi Lęborskiej. Brawo!!!

Skład zespołu: Wiktor Tandek, Wiktor Czerwionka, Antoni Drzazgowski, Mateusz Waleśkiewicz, Wojciech Storcz, Aleksander Szlaski.

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Nasza sztafeta chłopców w ramach Igrzysk Dzieci zajęła II miejsce w zawodach na szczeblu powiatowym