Data: 22-10-2023

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zostaliśmy poinformowani przez redakcję „Dziennika Bałtyckiego" i „Głosu Pomorza", że Nasza Szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.

Nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymała także dyrektor Magdalena Bartelik.

Dziękujemy Wam bardzo!

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 24 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.dziennikbaltycki.pl/nauczyciel .

Źródło info: FB SP Wicko

Grafika 1: Nasza Szkoła została zgłoszona do udziału w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 "Dziennika Bałtyckiego" i "Głosu Pomorza"
Grafika 2: Nasza Szkoła została zgłoszona do udziału w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 "Dziennika Bałtyckiego" i "Głosu Pomorza"