Data: 23-01-2024

23 stycznia 2024 w Gdańsku odbyła się Gala podsumowująca Plebiscyt Edukacyjny 2023 "Dziennika Bałtyckiego".

Pani Dyrektor Magdalena Bartelik odebrała nagrodę dla Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku. Nasza szkoła zajęła I miejsce jako najlepsza szkoła w powiecie lęborskim.

Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ nominującymi kandydatów do nagrody są Rodzice oraz Uczniowie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że właśnie dzięki wsparciu Rodziców, Uczniów, Wójta Gminy Wicko i wszystkich Przyjaciół naszej szkoły udało nam się sięgnąć po te szczególne laury, tym bardziej, że zgłoszonych kandydatów we wszystkich kategoriach było aż 4000.

Obiecujemy, że nagroda ta zmobilizuje nas do dalszego rozwoju na rzecz naszych Uczniów i całej społeczności Gminy Wicko.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie głosy, wsparcie i zaufanie.

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Nasza szkoła zajęła I miejsce jako najlepsza szkoła w powiecie lęborskim w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 "Dziennika Bałtyckiego"
Grafika 2: Nasza szkoła zajęła I miejsce jako najlepsza szkoła w powiecie lęborskim w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 "Dziennika Bałtyckiego"
Grafika 3: Nasza szkoła zajęła I miejsce jako najlepsza szkoła w powiecie lęborskim w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 "Dziennika Bałtyckiego"