Nasi uczniowie z wizytą w Czołpinie

Data: 23-09-2021

22 września 2021 roku uczniowie klas trzecich miały zaszczyt odwiedzić muzeum w Czołpinie. Słowiński Park Narodowy zorganizował dla nich zajęcia pt. "Wkręceni w brzmienie Natury - jak bije serce przyrody?". Wizyta składała się z trzech części. Część teoretyczna podczas, której każde dziecko otrzymało pakiet pełen niespodzianek. Nasi trzecioklasiści mogli poznać tajemnice dźwięków natury. Część praktyczna, w czasie której słuchaliśmy dźwięków drzew i doświadczaliśmy kontaktu z naturą. I część ostatnia, polegająca na zwiedzaniu muzeum, które jest bardzo nowoczesne, a przez to bardzo atrakcyjne. Dzieci mogły spróbować wielu interaktywnych atrakcji i były zachwycone. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w takich zajęciach.

dzieci przy tablicy
dzieci na zajęciach przy biurku
dzieci oglądają wystawę
grupa dzieci