Data: 03-12-2023

W piątek, 1 grudnia 2023, w długą podróż wyruszyły pierwsze kartki świąteczne, przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Nie są to zwykłe kartki pocztowe, tylko wyjątkowy gest dzieciaków z Wicka dla kombatantów drugiej wojny światowej, dla których symbolicznie młode pokolenia Polaków oddają w ten sposób hołd i szacunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się do ogólnopolskiej akcji "Serce za odwagę", zorganizowanej przez warszawską Fundację Pamięci Narodów.

Źródło info i fot.: FB SP Wcko

Grafika 1: Nasi uczniowie wysłali kartki świąteczne polskim kombatantom w ramach akcji "Serce za odwagę"
Grafika 2: Nasi uczniowie wysłali kartki świąteczne polskim kombatantom w ramach akcji "Serce za odwagę"
Grafika 3: Nasi uczniowie wysłali kartki świąteczne polskim kombatantom w ramach akcji "Serce za odwagę"