Data: 19-11-2023

W czwartek, 16 listopada2023, grupa naszych uczniów pojechała do Gdyni, aby zobaczyć adaptację teatralną swojej nadobowiązkowej lektury autorstwa Rafała Kosika pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”.

Przedstawienie odbyło się w Sali Koncertowej Portu Gdynia. Na tamtejszej scenie zaprezentowali się aktorzy zrzeszeni w „Studiu Artystyczni” z Gniezna. Spektakl, okraszony efektami świetlnymi i dźwiękowymi, trwał godzinę, a potem nasi uczniowie mogli osobiście poznać twórców przedstawienia i zrobić sobie wspólnie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy za zaproszenie.

oprac. tekstu: M. Kubiak

fot. R. Maculewicz

Grafika 1: Nasi uczniowie obejrzeli w Gdyni przedstawienie „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”
Grafika 2: Nasi uczniowie obejrzeli w Gdyni przedstawienie „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”