Data: 22-03-2022

Szanowni Państwo, nasz psycholog szkolny Pan Łukasz organizuje szkolenie online dla rodziców związane z zagrożeniami wynikającymi z uzależnieniem od sieci Internet, w tym także z nieuprawnionego korzystania z portali społecznościowych. Zauważyliśmy że tego typu zagrożenia z roku na rok są coraz poważniejsze i dotykają znacznie naszej młodzieży. Dlatego też zachęcamy Państwa do udziału w tych zajęciach online poprzez Classrooma.

Spotkanie odbędzie się za tydzień we wtorek (29 marca) o godzinie 15.30 (online) na platformie Classroom!
link do spotkania -> https://meet.google.com/nxe-kkpe-fsp

Logują się Państwo za pomocą danych swoich dzieci. Kafelka już jest dostępna "Spotkanie z Psychologiem szkolnym".

Z wyrazami szacunku,

Michał Sałata, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wicku

Grafika 1: Możliwe zagrożenia spowodowane uzależnieniem od sieci INTERNET i od portali społecznościowych - SZKOLENIE