Mistrzowie świata z odwiedzinami w naszej szkole

Data: 20-10-2021

20 października 2021 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy trening z piłki siatkowej dla naszych uczniów. Wyjątkowy gdyż prowadzony przez wieloletnich zawodników reprezentacji Polski w piłce siatkowej: Daniel Pliński (obecny trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej - mężczyzn do 21 roku życia) oraz Marcin Mika. Sportowcy przygotowali szereg ćwiczeń rozciągających oraz grupowych. Celem tego spotkania było zachęcenie naszej młodzieży do aktywności sportowej po wielu miesiącach zeszłorocznej zdalnej edukacji jak również integracja w duchu "fair play". Nasi uczniowie chętnie wykonywali wszystkie ćwiczenia. Na koniec spotkania były wspólne zdjęcia oraz rozdawanie autografów przez naszych gości.

Przy okazji nasi mistrzowie świata namawiali do zapisania się do ich szkółki siatkarskiej "Akademia Siatkówki Pliński & Wika", której treningi odbywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki i czwartki) o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łebie. Osoby zainteresowane takimi treningami mogą się zapisać pod numerem: 606 479 798. Dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas i przekazanie cennej wiedzy sportowej wzbogaconej bogatym doświadczeniem.

tekst i fot. Szkoła Podstawowa w Wicku

trening z piłki siatkowej